Новини

AgroExpo 2019

Компанія “ЕКООРГАНІК” запрошує Вас відвідати наш стенд  №B9/2 у секторі B9 критого павільйону, на виставці AGROEXPO, яка відбудеться з 25 - 28 вересня 2019 року. Ми чекаємо на Вас!

День поля 23 серпня на базі СТзОВ "Романів"

«Живлення без компромісів!» - з таким гаслом компанія «ЕКООРГАНІК» приймала участь у Дні поля 23 серпня на базі СТзОВ "Романів" с. Романів Луцький район, Волинська область.

Ютуб-канал «AGROSPHERA» побував в гостях у компанії «ЕКООРГАНІК»

Ютуб-канал «AGROSPHERA» побував в гостях у компанії «ЕКООРГАНІК». Основною метою візиту було: більше дізнатись про нашу компанію, розібратись в деталях виробництва добрив

Позакореневе підживлення сої у другій половині вегетаційного періоду

Соя є одним з найкращих попередників для більшості культур у сівозміні, завдяки якій ґрунт збагачується доступними формами азоту. Процес азотфіксації у симбіозі з бульбочковими бактеріями розпочинається у фазі двох трійчастих листків.

Карта дослідів «ЕКООРГАНІК» 2019

Запрошуємо відвідати дослідні поля та «наживо» побачити ефективну дію добрив «Екоорганік»! У 2019 році компанія «Екоорганік» заклала демонстраційні і виробничі досліди на різних сільськогосподарських культурах у всіх регіонах України.

Вітаємо зі світлим святом Великодня!

Вітаємо зі світлим святом Великодня! Нехай зійде на Ваш дім благодать, мир і спокій! Нехай панують у родині любов, доброта, турбота один про одного! Здоров'я, щастя, радості та взаєморозуміння Вам и Вашим близьким! З повагою ТОВ "Екоорганік"

Іще чотири продукти ТОВ "ЕКООРГАНІК" сертифіковано "Органік Стандарт"

Раді повідомити, що компанія "Екоорганік" отримала сертифікат "Органік Стандарт" на такі продукти: ГРОС Аміно-Магній, ГРОС Аміно-Цинк, Еколайн Кальцій-Бор (хелати), Еколайн Бор (Преміум).

Вітаємо з чарівним святом 8 березня

Від імені ТОВ «Екоорганік» сердечно вітаємо Вас з чарівним святом весни Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Кожна з Вас — символ душевності, ніжності і любові Бажаємо Вам міцного здоров'я, бадьорого весняного настрою, підтримки і розуміння колег, сімейного благополуччя і професійного розвитку.

Компанія Екоорганік взяла участь у виставці "АГРОПРОМ 2019"

Дніпро в черговий раз зібрав професіоналів аграрного бізнесу з усіх регіонів України! На виставці були представлені українські компанії, крокуючі в ногу з часом, які пропонують ринку нові технології і допомагають підвищити продуктивність

Запрошуємо на виставку "Агропром 2019"

Шановні клієнти, партнери, друзі! З 27 лютого по 1 березня 2019 року компанія «ЕКООРГАНІК» візьме участь у найбільшій регіональній агропромисловій виставці «АГРОПРОМ-2019». Масштабна подія у сфері агробізнесу відбудеться на території холдингу «Агро-Союз», який знаходиться за адресою м. Дніпро, вулиця Нижньодніпровська, 1

Показана 1 із 4 сторінок
Останні новини