Новини

Добрива, сертифіковані "Органік Стандарт" на 2020 рік

Раді повідомити, що компанія "ЕКООРГАНІК" отримала підтвердження "Органік Стандарт" про те, що ряд продуктів компанії є придатними для використання в органічному сільському господарстві згідно із Стандартом Акредитованих Органів Сертифікації

Дорогі жінки, вітаємо вас з 8 Березня!

Дорогі жінки, вітаємо вас з 8 Березня! Бажаємо вам безліч приємних сюрпризів, квітів, усмішок, гарного настрою!

УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ АГРОПРОМИСЛОВІЙ ВИСТАВЦІ «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2020»

Черговий раз компанія "ЕКООРГАНІК" презентувала свою продукцію на міжнародній агропромисловій виставці «Зернові Технології 2020» у рамках проекту «АгроВесна 2020» у місті Київ на території Міжнародного виставкового центру.

Запрошуємо на стенд компанії Екоорганік на виставці «Зернові технології» 2020

Національний виробник спеціальних добрив “ЕКООРГАНІК” запрошує Вас відвідати наш стенд № 2А521 у павільйоні №2  на виставці ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ, яка відбудеться 18 - 20 лютого 2020 року

З Новим 2020 роком !

Шановні друзі, колеги, партнери! Щиро вітаємо Вас з Новорічними святами! Нехай наступний рік буде для Вас успішним, багатим на гарні події і знайомства, наповненим бажаннями і можливостями!

Щорічна конференція дистриб'юторів компанії «ЕКООРГАНІК»

29 листопада 2019 року пройшла щорічна конференція дистриб'юторів ТОВ "ЕКООРГАНІК" у заміському комплексі "Трипільське Сонце", що під Києвом.

Виставка GROWING INNOVATIONS, м. Лас-Вегас, США.

Компанія "ЕКООРГАНІК" взяла участь у сільськогосподарській виставці GROWING INNOVATIONS, яка відбулася 13-14 листопада 2019 р. у м. Лас-Вегас, США.

«ЕКООРГАНІК» на міжнародній аграрній виставці «KazAgro/KazFarm-2019»

23-25 жовтня компанія «ЕКООРГАНІК» вперше брала участь у виставці «KazAgro/KazFarm-2019», яка проходила у Республіці Казахстан, м. Нур-Султан.

Щиро вітаємо  з Днем працівника  сільського господарства!

Щиро вітаємо з Днем працівника  сільського господарства! У день професійного свята  бажаємо Вам всім прихильної долі,

Участь в агропромисловій виставці «AgroExpo 2019»

Компанія «ЕКООРГАНІК» черговий раз взяла участь в агропромисловій виставці «AgroExpo» у м. Кропивницький, яка стала одним із найбільших майданчиків для демонстрації обладнання і технологій для аграріїв.  На виставці були представлені сучасні розробки

Показана 1 із 5 сторінок
Останні новини