Новини

Позакореневе підживлення сої у другій половині вегетаційного періоду

Соя є одним з найкращих попередників для більшості культур у сівозміні, завдяки якій ґрунт збагачується доступними формами азоту. Процес азотфіксації у симбіозі з бульбочковими бактеріями розпочинається у фазі двох трійчастих листків.

Карта дослідів «ЕКООРГАНІК» 2019

Запрошуємо відвідати дослідні поля та «наживо» побачити ефективну дію добрив «Екоорганік»! У 2019 році компанія «Екоорганік» заклала демонстраційні і виробничі досліди на різних сільськогосподарських культурах у всіх регіонах України.

Вітаємо зі світлим святом Великодня!

Вітаємо зі світлим святом Великодня! Нехай зійде на Ваш дім благодать, мир і спокій! Нехай панують у родині любов, доброта, турбота один про одного! Здоров'я, щастя, радості та взаєморозуміння Вам и Вашим близьким! З повагою ТОВ "Екоорганік"

Іще чотири продукти ТОВ "ЕКООРГАНІК" сертифіковано "Органік Стандарт"

Раді повідомити, що компанія "Екоорганік" отримала сертифікат "Органік Стандарт" на такі продукти: ГРОС Аміно-Магній, ГРОС Аміно-Цинк, Еколайн Кальцій-Бор (хелати), Еколайн Бор (Преміум).

Вітаємо з чарівним святом 8 березня

Від імені ТОВ «Екоорганік» сердечно вітаємо Вас з чарівним святом весни Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Кожна з Вас — символ душевності, ніжності і любові Бажаємо Вам міцного здоров'я, бадьорого весняного настрою, підтримки і розуміння колег, сімейного благополуччя і професійного розвитку.

Компанія Екоорганік взяла участь у виставці "АГРОПРОМ 2019"

Дніпро в черговий раз зібрав професіоналів аграрного бізнесу з усіх регіонів України! На виставці були представлені українські компанії, крокуючі в ногу з часом, які пропонують ринку нові технології і допомагають підвищити продуктивність

Запрошуємо на виставку "Агропром 2019"

Шановні клієнти, партнери, друзі! З 27 лютого по 1 березня 2019 року компанія «ЕКООРГАНІК» візьме участь у найбільшій регіональній агропромисловій виставці «АГРОПРОМ-2019». Масштабна подія у сфері агробізнесу відбудеться на території холдингу «Агро-Союз», який знаходиться за адресою м. Дніпро, вулиця Нижньодніпровська, 1

Участь у міжнародній агропромисловій виставці "АгроВесна 2019"

Компанія "ЕКООРГАНІК", вже традиційно, взяла участь у міжнародній агропромисловій виставці "АгроВесна 2019" у місті Київ на території Міжнародного виставкового центру. Виставка була спрямована на демонстрацію інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування сільськогосподарських культур. У межах заходу працювали три профільні виставки: «Зернові технології 2019», «Agro Animal Show 2019» та «Фрукти. Овочі. Логістика».

Участь компанії Екоорганік у виставці «Зернові технології» 2019

Запрошуємо Вас взяти участь у дев`ятій міжнародній виставці інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології 2019», яка відбудеться 19-21 лютого 2019 року та відвідати компанію "ЕКООРГАНІК" у Міжнародному Виставковковому Центрі (МВЦ) в павільйоні №2 стенд № 24 Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), м. Київ, Броварський пр-т, 15

Компанія "ЕКООРГАНІК" щиро вітає вас з Різдвом Христовим та Новим Роком!

Компанія "ЕКООРГАНІК" щиро вітає вас з Різдвом Христовим та Новим Роком! Щоразу Новий Рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя! Усі ми творимо нові надії та сподівання на щасливіше майбутнє! Нехай Новий Рік увійде у ваші домівки щедрим і веселим гостем, засіє ваші родини злагодою, подарує багато нових успіхів на життєвих шляхах!

Показана 1 із 4 сторінок
Останні новини