Новини

З Новим 2020 роком !

Шановні друзі, колеги, партнери! Щиро вітаємо Вас з Новорічними святами! Нехай наступний рік буде для Вас успішним, багатим на гарні події і знайомства, наповненим бажаннями і можливостями!

Виставка GROWING INNOVATIONS, м. Лас-Вегас, США.

Компанія "ЕКООРГАНІК" взяла участь у сільськогосподарській виставці GROWING INNOVATIONS, яка відбулася 13-14 листопада 2019 р. у м. Лас-Вегас, США.

Щорічна конференція дистрибьюторів компанії «ЕКООРГАНІК»

29 листопада 2019 року пройшла щорічна конференція дистриб'юторів ТОВ "ЕКООРГАНІК" у заміському комплексі "Трипільське Сонце", що під Києвом.

«ЕКООРГАНІК» на міжнародній аграрній виставці «KazAgro/KazFarm-2019»

23-25 жовтня компанія «ЕКООРГАНІК» вперше брала участь у виставці «KazAgro/KazFarm-2019», яка проходила у Республіці Казахстан, м. Нур-Султан.

Щиро вітаємо  з Днем працівника  сільського господарства!

Щиро вітаємо з Днем працівника  сільського господарства! У день професійного свята  бажаємо Вам всім прихильної долі,

Участь в агропромисловій виставці «AgroExpo 2019»

Компанія «ЕКООРГАНІК» черговий раз взяла участь в агропромисловій виставці «AgroExpo» у м. Кропивницький, яка стала одним із найбільших майданчиків для демонстрації обладнання і технологій для аграріїв.  На виставці були представлені сучасні розробки

AgroExpo 2019

Компанія “ЕКООРГАНІК” запрошує Вас відвідати наш стенд  №B9/2 у секторі B9 критого павільйону, на виставці AGROEXPO, яка відбудеться з 25 - 28 вересня 2019 року. Ми чекаємо на Вас!

День поля 23 серпня на базі СТзОВ "Романів"

«Живлення без компромісів!» - з таким гаслом компанія «ЕКООРГАНІК» приймала участь у Дні поля 23 серпня на базі СТзОВ "Романів" с. Романів Луцький район, Волинська область.

Ютуб-канал «AGROSPHERA» побував в гостях у компанії «ЕКООРГАНІК»

Ютуб-канал «AGROSPHERA» побував в гостях у компанії «ЕКООРГАНІК». Основною метою візиту було: більше дізнатись про нашу компанію, розібратись в деталях виробництва добрив

Позакореневе підживлення сої у другій половині вегетаційного періоду

Соя є одним з найкращих попередників для більшості культур у сівозміні, завдяки якій ґрунт збагачується доступними формами азоту. Процес азотфіксації у симбіозі з бульбочковими бактеріями розпочинається у фазі двох трійчастих листків.

Показана 1 із 5 сторінок
Останні новини