Новини

Вітаємо з Новим 2022 Роком та Різдвом!

Шановні друзі та партнери! Щиро Вітаємо з прийдешніми святами!  Нехай цього року на Вас чекають лише успіх та процвітання! Бажаємо Вам реалізації усіх Ваших проектів і задумів, плідної співпраці з партнерами, міцного здоров'я Вам і Вашій родині! Веселого Нового року і щасливого Різдва!

Щорічна конференція дистриб’юторів 2021 ТОВ «ЕКООРГАНІК».

16 грудня, у мальовничій прикарпатській Східниці в готельному комплексі «Три сини та донька» 5*, відбулась щорічна конференція дистриб’юторів ТОВ «ЕКООРГАНІК». Вже за традицією програма нашого заходу складалась з двох частин – інформаційної та святкової.

Як заробити додаткові $100 з гектара

Ми були раді поділитися власним досвідом «Як заробити додаткові $100 з гектара» (а то й більше $100) завдяки добривам "ЕКООРГАНІК"

Компанія "ЕКООРГАНІК" представила власні лінійки добрив

Компанія "ЕКООРГАНІК" представила власні лінійки добрив сільгоспвиробникам із різних регіонів України в рамках експозиції ТОВ "Агроресурс-А" на виставці "АгроЕкспо 2021", що пройшла у Кропивницькому 29.09.-02.10.2021 р.

КАРТОПЛЯНИЙ БЛОКЧЕЙН на Херсонщині

26-27 серпня 2021 р. пройшов Всеукраїнський день картоплі "Картопляний блокчейн-2021". Це спеціалізований захід Української асоціації виробників картоплі, що охоплює весь виробничий ланцюжок в картоплярстві

День поля ЕКООРГАНІК і АГРОРЕСУРС-А

Кінець липня ознаменувався для ЕКООРГАНІК яскравою подією, а саме - Днем поля, який відбувся 27.07.2021 р. у Рівненській області за підтримки нашого партнера Агроресурс-А, на базі ТОВ "Фаворит Агро".

Польовий семiнар "СУЧАСНI TEXHOЛOГІЇ ДЛЯ ПРОГРЕСИВНИХ ГОСПОДАРIВ"

Радi запросити Вас та фахiвцiв Вашого господарства на польовий семiнар "СУЧАСНI TEXHOЛOГІЇ ДЛЯ ПРОГРЕСИВНИХ ГОСПОДАРIВ"

Вітаємо Вас із Великодніми святами!

Вітаємо Вас із Великодніми святами! Бажаємо добра, світла, радості Вам і Вашим рідним і близьким!

НОВИНКИ ВІД КОМПАНІЇ «ЕКООРГАНІК» ЗАСОБИ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ СКЛА АВТОМОБІЛІВ СЕЗОН «ЛІТО»

Компанія «ЕКООРГАНІК» доповнює лінійку засобів для очищення скла автомобілів ще двома продуктами на літній сезон:

Увага! Акція! Грос Квіцеліум 2+1

У період з 07 квітня до 30 червня 2021 року,купуючи дві одиниці ГРОС Квіцеліум у будь-якій тарі, Ви отримуєте третю одиницю цього добрива безкоштовно!*

Показана 1 із 7 сторінок
Останні новини