Новини

Вітаємо з Новим 2021 Роком та Різдвом!

Вітаємо з Новим 2021 Роком та Різдвом!

Компанія «ЕКООРГАНІК» розширює зовнішньо-економічну діяльність

Раді повідомити, що після ряду успішних випробувань одинадцять високотехнологічних марок добрив компанії «ЕКООРГАНІК» отримали реєстрацію в Республіці Казахстан: ЕКОЛАЙН Фосфітний (К), ЕКОЛАЙН Фосфітний (К-Аміно)

Нові продукти від компанії «Екоорганік»

Компанія «ЕКООРГАНІК» розширює асортимент продукції, яку виробляє на власному заводі, і, окрім добрив для позакореневого живлення та засобів для дезінфекції, розпочинає виробництво ЗАСОБІВ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ СКЛА АВТОМОБІЛІВ.

Щиро вітаємо Вас з професійним святом — Днем працівника сільського господарства!

Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з професійним святом — Днем працівника сільського господарства!

КОМПАНІЯ «ЕКООРГАНІК» УСПІШНО ПРОЙШЛА СЕРТИФІКАЦІЮ «ОРГАНІК СТАНДАРТ»

Компанія "ЕКООРГАНІК" отримала сертифікат "Органік Стандарт" на ряд продуктів компанії, які є придатними для використання в органічному сільському господарстві згідно із Стандартом Акредитованих Органів Сертифікації

Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи на лінійку продукції SEP TOP

На сайті у розділі "Завантаження" та безпосередньо в описі кожного дезінфікуючого засобу ви можете ознайомитись із висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи на лінійку продукції SEP TOP, а саме SEP TOP (E) і SEP TOP (S)

ЗАСІБ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ ПОВЕРХОНЬ SEP TOP (S) 80%

Окрім дотримання заходів особистої гігієни, в умовах поширення вірусу COVID19 особливо важливо обробляти усі поверхні, з якими контактують люди, спеціальними дезінфікуючими засобами. Це стосується закладів торгівлі, медичних закладів, громадського транспорту, офісних та виробничих приміщень тощо

КОМПАНІЯ «ЕКООРГАНІК» УСПІШНО ПРОЙШЛА АУДИТ СИСТЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ ЯКОСТІ!

Свідченням дієвої інтегрованої системи менеджменту якості в компанії "ЕКООРГАНІК" є успішно пройдений наглядовий аудит системи управління якістю згідно з міжнародним стандартом ISO 9001:2015.

Вітаємо вас із світлим і радісним святом – Великоднем!

Вітаємо вас із світлим і радісним святом – Великоднем! Бажаємо вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято принесе любов та світло у вашу родину, щирість та добро у взаємини, а головне – здоров'я і мир. Христос Воскрес!

Добрива, сертифіковані "Органік Стандарт" на 2020 рік

Раді повідомити, що компанія "ЕКООРГАНІК" отримала підтвердження "Органік Стандарт" про те, що ряд продуктів компанії є придатними для використання в органічному сільському господарстві згідно із Стандартом Акредитованих Органів Сертифікації

Показана 1 із 6 сторінок
Останні новини