Новини

Участь компанії Екоорганік у виставці «Зернові технології» 2019

Запрошуємо Вас взяти участь у дев`ятій міжнародній виставці інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології 2019», яка відбудеться 19-21 лютого 2019 року та відвідати компанію "ЕКООРГАНІК" у Міжнародному Виставковковому Центрі (МВЦ) в павільйоні №2 стенд № 24 Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), м. Київ, Броварський пр-т, 15

Компанія "ЕКООРГАНІК" щиро вітає вас з Різдвом Христовим та Новим Роком!

Компанія "ЕКООРГАНІК" щиро вітає вас з Різдвом Христовим та Новим Роком! Щоразу Новий Рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя! Усі ми творимо нові надії та сподівання на щасливіше майбутнє! Нехай Новий Рік увійде у ваші домівки щедрим і веселим гостем, засіє ваші родини злагодою, подарує багато нових успіхів на життєвих шляхах!

Семінар "ЕКООРГАНІК" Вчора. Сьогодні. Завтра!

30 листопада 2018 року в селі Синява, в комплексі "Старий Млин" пройшов семінар для дистриб'юторів і партнерів компанії "ЕКООРГАНІК". Під час теоретичної частини семінару фахівці компанії розкрили тему семінару "ЕКООРГАНІК" Вчора. Сьогодні. Завтра!

Підсумки «AGROEXPO 2018»

29 вересня закінчилась виставка «AGROEXPO 2018». Цього року загальна площа експозиції склала 125 000 квадратних метрів. Порадувала і дуже велика кількість участників – більше ніж 592 компанії. Всі компанії пpезентували нoвинки сільськогосподарської техніки, добрив та хімії, різні модернізації, безліч ноу-хау в сфері агро.

AGROEXPO2018

Компанія “ЕКООРГАНІК” запрошує Вас відвідати наш стенд № С1/07 у секторі С1 критого павільйону, на виставці AGROEXPO, яка відбудеться з 26 - 29 вересня. Ми чекаємо на Вас!

Щиро вітаємо з Днем Незалежності України.

Щиро вітаємо вас із Днем Незалежності України! Запорука державотворчого успіху – у громадянській злагоді, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні зусиль мільйонів громадян вільної і незалежної України в єдиному прагненні – сумлінною працею зміцнити силу і славу Вітчизни.

День поля 2018 у місті Кропивницький

Науково-виробнича компанія “ЕКООРГАНІК” запрошує Вас відвідати День поля у м. Кропивницький. Захід проводиться спільно з ГК "UA GROUP" та Торговий дім "Соєвий вік". Вас чекають оновлені сорти зернових, бобових і олійних культур, досліди з біопрепаратами і засобами захисту рослин, новітні зразки сільськогосподарської техніки, лабораторне обладнання та багато іншого.

Компанія “Екоорганік” прийняла участь у V Національному Дні Саду

Компанія “Екоорганік” прийняла участь у V Національному Дні Саду, що відбувся 5 липня 2018 року на базі ТОВ "Обрій" і зібрав вражаючу кількість учасників більше 450 чоловік, які були представниками  300 сільськогосподарських підприємств. Цей день став концентрованим осередком  аграріїв з різних областей України, досвідчених експертів, науковців та практикуючих консультантів

Участь компанії "ЕКООРГАНІК" у Дні поля ТзОВ "Бучачагрохлібпром"

15 червня відбувся, найбільший у Тернопільській області, Всеукраїнський День поля та саду, організований компанією ТзОВ “ Бучачагрохлібпром”. День поля відвідала велика кількість аграріїв з усієї України, а також прем’єр міністр України В.Б. Гройсман і в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк разом із членами аграрного комітету ВРУ.

АГРО-2018

Компанія "Eкоорганік" приймала участь в ювілейній XXX міжнародній агропромисловій виставці АГРО-2018, що відбулась з 6-9 червня у Києві, на території «Експоцентру України».

Показана 1 із 3 сторінок
Останні новини