Новини

Сьогодні компанії "ЕКООРГАНІК" виповнюється 10 років!

Ми щиро вдячні Вам - нашим партнерам - за співпрацю, за те, що обираєте якість "ЕКООРГАНІК", за те, що надихаєте нас знаходити нові рішення, прагнути більшого, не зупинятися на досягнутому!

Вітаємо Вас з Великодніми святами.

Шановні друзі та партнери! Вітаємо Вас зі світлим святом Великоднем.Бажаємо вам, щоб непереможний дух надії, радості та непохитної віри супроводжував Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ, на добробут і процвітання нашої рідної України. Ми віримо, що плідна й злагоджена праця є ключем до досягнення нових висот і дозволить домогтися будь-яких поставлених завдань в такий нелегкий час.З Великодніми святами вас!

Підводимо підсумки "Агровесна 2022"

15-17 лютого компанія ЕКООРГАНІК приймала участь у виставці «Зернові технології 2022» у рамках проекту "Агровесна 2022" у м. Київ.

Друзі! Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на виставці АгроВесна/AgroSpring

Друзі! Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на виставці АгроВесна/AgroSpring у Міжнародному Виставковому центрі

Вітаємо з Новим 2022 Роком та Різдвом!

Шановні друзі та партнери! Щиро Вітаємо з прийдешніми святами!  Нехай цього року на Вас чекають лише успіх та процвітання! Бажаємо Вам реалізації усіх Ваших проектів і задумів, плідної співпраці з партнерами, міцного здоров'я Вам і Вашій родині! Веселого Нового року і щасливого Різдва!

Щорічна конференція дистриб’юторів 2021 ТОВ «ЕКООРГАНІК».

16 грудня, у мальовничій прикарпатській Східниці в готельному комплексі «Три сини та донька» 5*, відбулась щорічна конференція дистриб’юторів ТОВ «ЕКООРГАНІК». Вже за традицією програма нашого заходу складалась з двох частин – інформаційної та святкової.

Як заробити додаткові $100 з гектара

Ми були раді поділитися власним досвідом «Як заробити додаткові $100 з гектара» (а то й більше $100) завдяки добривам "ЕКООРГАНІК"

Компанія "ЕКООРГАНІК" представила власні лінійки добрив

Компанія "ЕКООРГАНІК" представила власні лінійки добрив сільгоспвиробникам із різних регіонів України в рамках експозиції ТОВ "Агроресурс-А" на виставці "АгроЕкспо 2021", що пройшла у Кропивницькому 29.09.-02.10.2021 р.

КАРТОПЛЯНИЙ БЛОКЧЕЙН на Херсонщині

26-27 серпня 2021 р. пройшов Всеукраїнський день картоплі "Картопляний блокчейн-2021". Це спеціалізований захід Української асоціації виробників картоплі, що охоплює весь виробничий ланцюжок в картоплярстві

День поля ЕКООРГАНІК і АГРОРЕСУРС-А

Кінець липня ознаменувався для ЕКООРГАНІК яскравою подією, а саме - Днем поля, який відбувся 27.07.2021 р. у Рівненській області за підтримки нашого партнера Агроресурс-А, на базі ТОВ "Фаворит Агро".

Показана 1 із 8 сторінок
Останні новини