Новини

Підсумки «AGROEXPO 2018»

29 вересня закінчилась виставка «AGROEXPO 2018». Цього року загальна площа експозиції склала 125 000 квадратних метрів. Порадувала і дуже велика кількість участників – більше ніж 592 компанії. Всі компанії пpезентували нoвинки сільськогосподарської техніки, добрив та хімії, різні модернізації, безліч ноу-хау в сфері агро.

AGROEXPO2018

Компанія “ЕКООРГАНІК” запрошує Вас відвідати наш стенд № С1/07 у секторі С1 критого павільйону, на виставці AGROEXPO, яка відбудеться з 26 - 29 вересня. Ми чекаємо на Вас!

Щиро вітаємо з Днем Незалежності України.

Щиро вітаємо вас із Днем Незалежності України! Запорука державотворчого успіху – у громадянській злагоді, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні зусиль мільйонів громадян вільної і незалежної України в єдиному прагненні – сумлінною працею зміцнити силу і славу Вітчизни.

День поля 2018 у місті Кропивницький

Науково-виробнича компанія “ЕКООРГАНІК” запрошує Вас відвідати День поля у м. Кропивницький. Захід проводиться спільно з ГК "UA GROUP" та Торговий дім "Соєвий вік". Вас чекають оновлені сорти зернових, бобових і олійних культур, досліди з біопрепаратами і засобами захисту рослин, новітні зразки сільськогосподарської техніки, лабораторне обладнання та багато іншого.

Компанія “Екоорганік” прийняла участь у V Національному Дні Саду

Компанія “Екоорганік” прийняла участь у V Національному Дні Саду, що відбувся 5 липня 2018 року на базі ТОВ "Обрій" і зібрав вражаючу кількість учасників більше 450 чоловік, які були представниками  300 сільськогосподарських підприємств. Цей день став концентрованим осередком  аграріїв з різних областей України, досвідчених експертів, науковців та практикуючих консультантів

Участь компанії "ЕКООРГАНІК" у Дні поля ТзОВ "Бучачагрохлібпром"

15 червня відбувся, найбільший у Тернопільській області, Всеукраїнський День поля та саду, організований компанією ТзОВ “ Бучачагрохлібпром”. День поля відвідала велика кількість аграріїв з усієї України, а також прем’єр міністр України В.Б. Гройсман і в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк разом із членами аграрного комітету ВРУ.

АГРО-2018

Компанія "Eкоорганік" приймала участь в ювілейній XXX міжнародній агропромисловій виставці АГРО-2018, що відбулась з 6-9 червня у Києві, на території «Експоцентру України».

Участь компанії Екоорганік у виставці «Агро-2018»

Компанія Екоорганік щиро запрошує Вас відвідати наш стенд № 43 у павільоні №2 на Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2018», яка відбудеться 6-9 червня.

Компанія «Екоорганік» щиро вітає Вас з Травневими святами!

Зичимо, щоб теплий подих весняних свят сповнив радістю Ваші серця! Щастя, здоров’я, натхнення, оптимізму! Хай першотравневі свята принесуть Вам і Вашим близьким радість та задоволення! Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях!

НВП «ЕКООРГАНІК» вітає Вас зі святом Великодня!

Компанія "ЕКООРГАНІК" щиро вітає Вас зі святом Великодня! Бажаємо Вам здоров'я, успіху та процвітання.

Показана 1 із 3 сторінок
Останні новини