Новини

Вітаємо вас із Днем Незалежності України!

Вітаємо вас із визначним святом — Днем Незалежності України!

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДО ОСІННЬОГО СЕЗОНУ

У період з 23 серпня до 06 вересня 2022 року купуйте спеціальне добриво ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) за фіксованим курсом 32 грн/дол. США!*

Вітаємо з Днем Державного Прапора України!

Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність, є історичною пам’яттю та гордістю народу.

АКЦІЯ!! ГРОС КОРЕНЕРІСТ!!

На період дії акції з 22.08 до 30.10.2022 ціна 1 літра добрива ГРОС Коренеріст у тарній упаковці 1 літр і 5 літрів буде знижена до рівня ціни 1 літра у тарній упаковці 20 л*

Вітаємо з Днем Української Державності!

Цьогоріч уперше відзначаємо День Української Державності як символ тисячолітньої єдності й незламності нашого народу на шляху до становлення незалежної, самобутньої держави.

УВАГА! АКЦІЯ!

У період з 01 липня до 01 серпня 2022 року, купуючи дві одиниці ГРОС Квіцеліум у тарі 20 л, Ви отримуєте третю одиницю цього добрива зі знижкою 50%!

Сьогодні компанії "ЕКООРГАНІК" виповнюється 10 років!

Ми щиро вдячні Вам - нашим партнерам - за співпрацю, за те, що обираєте якість "ЕКООРГАНІК", за те, що надихаєте нас знаходити нові рішення, прагнути більшого, не зупинятися на досягнутому!

Вітаємо Вас з Великодніми святами.

Шановні друзі та партнери! Вітаємо Вас зі світлим святом Великоднем.Бажаємо вам, щоб непереможний дух надії, радості та непохитної віри супроводжував Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ, на добробут і процвітання нашої рідної України. Ми віримо, що плідна й злагоджена праця є ключем до досягнення нових висот і дозволить домогтися будь-яких поставлених завдань в такий нелегкий час.З Великодніми святами вас!

Підводимо підсумки "Агровесна 2022"

15-17 лютого компанія ЕКООРГАНІК приймала участь у виставці «Зернові технології 2022» у рамках проекту "Агровесна 2022" у м. Київ.

Друзі! Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на виставці АгроВесна/AgroSpring

Друзі! Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на виставці АгроВесна/AgroSpring у Міжнародному Виставковому центрі

Показана 1 із 8 сторінок
Останні новини