Гірка ямчастість яблуні – фізіологічна хвороба, пов’язана з дефіцитом кальцію

girka-yamchastist-yabluni-fiziologichna-hvoroba-pov-yazana-z-defitsitom-kaltsiyu
girka-yamchastist-yabluni-fiziologichna-hvoroba-pov-yazana-z-defitsitom-kaltsiyu

Найпоширенішою плодовою культурою, котра вирощується на теренах України (майже 70% площ садів), є яблуня. Її плоди можуть зберігати товарні та споживчі показники якості протягом тривалого терміну. Свіжі яблука містять цінні для організму людини мінеральні речовини, вітаміни, легкозасвоювані цукри, органічні кислоти, пектинові та ароматичні сполуки. Біохімічний склад плодів значною мірою залежить від біологічних особливостей сорту, кліматичних і погодних умов, ґрунтів та системи їх утримання. Фізіологічна хвороба яблук - гірка ямчастість істотно погіршує якість і лежкість плодів, що призводить до збитків.

Гірка ямчатість (підшкірна плямистість) проявляється на ще не зібраних з дерев плодах, виникає, насамперед, через нестачу кальцію. Проявляється на плодах у вигляді зеленуватих «вдавлених» плям. Під час зберігання плями буріють, м’якуш у місці западин стає коричневим, гірким на смак. Розвитку хвороби сприяє надмірна обрізка дерев, передчасне або дуже запізнє збирання врожаю. Хвороба інтенсивно проявляється в роки з підвищеною вологістю у весняно-літній період. Високі температури і низька відносна вологість повітря у сховищі також провокують прояв хвороби.

Літературні дані свідчать, що гірка ямчастість практично не проявляється, якщо вміст кальцію в плодах у перерахунку на окис, на період кінець липня – початок серпня вищий ніж 1,9%.

Для боротьби з хворобою проводять вапнування кислих ґрунтів та підживлення кальцієм позакоренево протягом вегетації.

Дефіцит кальцію в плодах, як показують дослідження, наступає на початку формування плоду. Встановлено, що максимальне надходження кальцію у плоди яблуні спостерігається від закінчення цвітіння протягом шести тижнів. Пересування іонів кальцію в яблуні відбувається дуже повільно, а тому перше підживлення потрібно зробити як можна раніше – відразу після цвітіння. Для досягнення позитивного ефекту бажано провести 2 – 4 підживлення з інтервалом 10 – 14 днів.

Які добрива краще всього підходять для позакореневого підживлення кальцієм? - Хелатовані. На цю тему написано багато, а тому, на нашу думку, не варто проводити додаткових досліджень з добривами у вигляді простих солей чи органо-мінеральних комплексів. Досвід показує, що застосування солей кальцію, особливо хлоридів може мати і негативні наслідки, особливо у жарку погоду. Це добриво може викликати опіки на листках та плодах, а в гіршому випадку призводить до сильного опадання листків, що негативно позначається на урожаї як поточного, так і наступного року.

Компанія « ЕКООРГАНІК» з 2015 року пропонує спеціальне добриво ЕКОЛАЙН Кальцій-Бор (Хелат) (N - 2,1%, CaО - 4,2%, B - 0,7%). Це комбіноване концентроване мікродобриво розроблене для усунення прояву дефіциту кальцію і бору, а також для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення кальцієм і бором (цукрові буряки, соняшник, ріпак, овочеві і плодові культури). Містить кальцій у формі хелату і бор у вигляді органо-мінерального комплексу з моноетаноламіном. Мікродобриво придатне для застосування разом з засобами захисту рослин, забезпечує стресостійкість і холодостійкість рослин.

ЕКОЛАЙН Кальцій-Бор(Хелат) призначений для позакореневого підживлення зернових, технічних, овочевих і плодових культур. Це добриво забезпечує:

  •  регулювання живлення бором у критичні фази розвитку рослин;
  • покращення функціонування кореневої системи;
  •  регулює процес цвітіння;
  •  стійкість до стресових факторів;
  •  збільшення продуктивності рослин;
  •  покращення якості урожаю.

Доза та кратність застосування:

Культури

Період підживлення

Доза, л/га

Кратність підживлень

Плодові зерняткові

Початок формування плодів

1,0 - 3,0

2 - 4 рази з інтервалом 7 - 10 днів.

Добриво добре поєднується у бакових сумішах з переважною більшістю ЗЗР, не знижуючи їх ефективності.

Останні новини