Ефективні композиції «ЕКООРГАНІК» для обробки насіння озимих зернових

Перед сезоном посіву озимих зернових звертаємо вашу увагу на важливість обробки насіння спеціальними добривами. Цей технологічний прийом забезпечує рослину найважливішими макро- та мікроелементами у період від проростання до переходу на живлення від власної кореневої системи, а також, активізує фізіологічні процеси в молодій рослині, що суттєво допомагає перенести несприятливі погодні умови та зберегти потенціал урожайності.

Аналізуючи результати застосування добрив «ЕКООРГАНІК» у 2020 році, ми черговий раз переконались у ефективності ГРОС Коренеріст і ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) для обробки насіння. Завдяки вмісту фосфору у формі фосфіту ці добрива істотно покращують захист проростків від патогенів, стимулюють розвиток кореневої системи, що за посушливих умов осені дає рослині можливість добути вологу з глибших шарів ґрунту. Біологічно активні речовини, які входять до складу композиції ГРОС Коренеріст, зменшують дію стресів на рослину та забезпечують випереджаючий ріст і розвиток. Крім того, ГРОС Коренеріст сприяє підвищенню вмісту сухої речовини, зокрема цукрів, необхідних для успішної перезимівлі рослин.

Як правило, наші партнери-агровиробники застосовують цілу схему підживлення озимих зернових добривами «ЕКООРГАНІК»: обробка насіння + одне або два позакореневих внесення у фазу кущення / прапорцевого листка / виходу в трубку / колосіння. У таких випадках важко виділити роль того чи іншого добрива у кінцевому прирості врожайності. Проте результати виробничих дослідів, у яких була виключно обробка насіння ГРОС Коренеріст і ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) (без позакореневих підживлень протягом вегетації), свідчать, що отримати додаткових 5-10% врожаю завдяки саме такому технологічному прийому - цілком реально!

Назва господарства Добрива, які застосовували для обробки насіння Площа поля Урожайність на контролі Урожайність із добривами «ЕКООРГАНІК» Приріст урожайності
ТОВ «П’ятидні», Волинська обл. ГРОС Коренеріст 1,0 л/т +

ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) 0,5 л/т

5 га 66,0 ц/га 70,0 ц/га + 4,0 ц/га

(+6%)

ТОВ «Агролан Крупець», Рівненська обл. ГРОС Коренеріст 1,0 л/т +

ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) 0,5 л/т

5 га 70,7 ц/га 76,0 ц/га + 5,3 ц/га

(+7,5%)

СТОВ «Правда», Кіровоградська обл. ГРОС Коренеріст 1,0 л/т +

ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) 1,0 л/т

31,5 га 36,7 ц/га 40,1 ц/га + 3,4 ц/га

(+9%)

ПП АФ «Дзвони», Львівська обл. ГРОС Коренеріст 1,0 л/т +

ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) 0,5 л/т

0,85 га 62,3 ц/га 67,2 ц/га + 4,9 ц/га

(+8%)

ТОВ «Карлівське СГП ЛОС», Полтавська обл. ГРОС Коренеріст 1,0 л/т +

ЕКОЛАЙН Зерновий (Хелати) 0,5 л/т

10 га 43,0 ц/га 45,0 ц/га + 2,0 ц/га

(+4,7%)

Відео ГРОС Коренеріст

ТОВ «П’ятидні», Волинська обл. Проміжні обліки 20.03.2020. К – контроль (без обробки насіння), 1 – обробка насіння за схемою господарства, 2 - обробка насіння ГРОС Коренеріст 1,0 л/т + ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) 0,5 л/т

 

Останні новини