ФІТОСТАРТ І МУЛЬТИСТАРТ - збалансований і потужний старт для рослин.

ФІТОСТАРТ І МУЛЬТИСТАРТ - збалансований і потужний старт для рослин.

За допомогою стартових добрив ми створюємо «сприятливу зону» навколо насінини та забезпечуємо комфортні умови живлення ключовими елементами після її проростання. Особливої актуальності використання рідких добрив набуває в умовах нестачі вологи, які в нашій країні складаються практично щороку. Тривалі та прохолодні весни вже стають нормою для кліматичних умов України. Температура ґрунту в цей період суттєво обмежує засвоєння фосфору, особливо в критичні фази розвитку.

Рідкі стартові добрива виробництва ТОВ «ЕКООРГАНІК» повністю відповідають потребам рослин у період формування та розвитку кореневої системи на початкових етапах росту. Співвідношення ключових елементів N : P = 1:3 є загальновизнаним оптимумом у початковий період росту рослин.

Застосування добрив ФІТОСТАРТ і МУЛЬТИСТАРТ є потужним інструментом, який забезпечує рослинам динамічний старт та можливість сформувати більш розвинену кореневу систему та рослини в цілому.

Основні переваги стартових NPK добрив ФІТОСТАРТ та МУЛЬТИСТАРТ:

  • Висока ефективність;
  • Безпечність (відсутність баласту, низький сольовий індекс);
  • Технологічність використання;
  • Можливість застосування у системах фертигації та по листку;
  • Менша залежність від вологості грунту.

‼️Звертаємо Вашу увагу, що лінійка МУЛЬТИСТАРТ є унікальною на ринку України, оскільки поєднує технологічність стартових добрив з ефективністю і якістю хелатних композицій «ЕКООРГАНІК»!

Чи можливе використання їх з макро добривами та ЗЗР? Ці питання постійно виникають у споживачів. На нашу думку це робити не варто, адже стартові добрива знаходяться поряд з найвразливішою частиною молодої рослини – проростком! Будь які зміни рН, сольового індексу чи інших властивостей доданих речовин можуть призводити до небажаних наслідків. А крім того є рекомендовані дози і налаштований вилив, який буде неправильним за умови додавання інших складових.

У сезоні 2023 року доступні такі марки стартових добрив:

ФІТОСТАРТ NPK (Джет 8-24-0, Спринт 6-24-6, Фаст 3-18-18)

МУЛЬТИСТАРТ NPK+ME (Соняшник, Кукурудза, Універсальний)

Решта стартових добрив доступні під замовлення.

Ознайомитись з повним переліком марок та описом лінійок рідких стартових добрив можна на сайті: https://ecoorganic.ua/catalog/category/startovi-kompleksni-npk-dobriva

Останні новини