Гірка ямчатість яблуні – фізіологічна хвороба, пов’язана з дефіцитом кальцію

Найпоширенішою плодовою культурою, котра вирощується на теренах України (майже 70% площ садів), є яблуня. Її плоди можуть зберігати товарні та споживчі показники якості протягом тривалого терміну. Свіжі яблука містять цінні для організму людини мінеральні речовини, вітаміни, легкозасвоювані цукри, органічні кислоти, пектинові та ароматичні сполуки. Біохімічний склад плодів значною мірою залежить від біологічних особливостей сорту, кліматичних і погодних умов, ґрунтів та системи їх утримання.

 

Фізіологічні хвороби яблук (такі як гірка ямчатість) істотно погіршують якість і лежкість плодів, що призводить до збитків.

Гірка ямчатість (підшкірна плямистість) проявляється на ще не зібраних з дерев плодах у вигляді зеленуватих «вдавлених» плям. Хвороба виникає, насамперед, через нестачу кальцію. Під час зберігання плями буріють, м’якуш у місці западин стає коричневим, гірким на смак. Розвитку хвороби сприяє надмірне обрізання дерев, передчасне або дуже запізнє збирання врожаю. Хвороба інтенсивно проявляється в роки з підвищеною вологістю у весняно-літній період, що якраз і характерно для 2020 року.

Гірка ямчатість практично не проявляється, якщо у період кінець липня – початок серпня вміст кальцію в плодах у перерахунку на окис вищий ніж 1,9%.

Для боротьби з хворобою проводять вапнування кислих ґрунтів та позакореневе підживлення кальцієм протягом вегетації.

Дефіцит кальцію в плодах, як показують дослідження, наступає на початку формування плоду. Встановлено, що максимальне надходження кальцію у плоди яблуні спостерігається протягом шести тижнів після закінчення цвітіння. Переміщення іонів кальцію в яблуні відбувається дуже повільно, а тому перше підживлення потрібно зробити якомога раніше – відразу після цвітіння. Для досягнення позитивного ефекту бажано провести 2–4 підживлення з інтервалом 10–14 днів.

Хелатні добрива найкраще підходять для позакореневого підживлення кальцієм. На цю тему написано багато, а тому, на нашу думку, не варто проводити додаткових досліджень з добривами у вигляді простих солей чи органо-мінеральних комплексів. Досвід показує, що застосування солей кальцію, особливо хлоридів, може мати і негативні наслідки, особливо у жарку погоду. Таке добриво може викликати опіки на листках та плодах, а в гіршому випадку призводить до сильного опадання листків, що негативно позначається на урожаї як поточного, так і наступного року.

Компанія «ЕКООРГАНІК» з 2015 року пропонує спеціальне добриво ЕКОЛАЙН Кальцій-Бор (Хелати) (N - 2,1%, CaО - 4,2%, B - 0,7%). Це комбіноване концентроване мікродобриво розроблене для усунення прояву дефіциту кальцію і бору, а також для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення кальцієм і бором (цукрові буряки, соняшник, ріпак, овочеві і плодові культури). Містить кальцій у формі хелату і бор у формі органо-мінерального комплексу з моноетаноламіном. Мікродобриво придатне для застосування разом з засобами захисту рослин, забезпечує стресостійкість і холодостійкість рослин.

ЕКОЛАЙН Кальцій-Бор (Хелати) призначений для позакореневого підживлення зернових, технічних, овочевих і плодових культур. Це добриво забезпечує:

- регулювання живлення бором у критичні фази розвитку рослин;

- покращення функціонування кореневої системи;

- регулювання процесу цвітіння;

- стійкість до стресових факторів;

- збільшення продуктивності рослин;

- покращення якості врожаю.

Доза та кратність застосування:

Культури Період підживлення Доза, л/га Кратність підживлень
Плодові зерняткові Від початку формування плодів до початку дозрівання 1,0 - 3,0 2 – 4 рази з інтервалом 7 – 10 днів

Добриво добре поєднується у бакових сумішах з переважною більшістю ЗЗР, не знижуючи їх ефективності.

 

Останні новини