Готуємось до сезону 2023

Готуємось до сезону 2023

-Спеціалісти "ЕКООРГАНІК" продовжують проводити навчальні семінари для дистриб'юторів та клієнтів, а також брати участь у профільних конференціях.

-Знайомимо аграріїв з лінійками добрив для позакореневого живлення "ЕКОЛАЙН" та "ГРОС", технологією застосування та польовими показниками їх ефективності.

-Презентуємо наші новинки 2023 року, а саме лінійку добрив "ПОЛІАКТИВ", серед яких ноу-хау на українському ринку добрив:

  • N-БУСТ інгібітор нітрифікації
  • МУЛЬТИ-БУСТ S - рідке стартове добриво з активним фосфором, який не зв'язується у ґрунті, а підвищує його доступність для рослин до 30%‼️

-Зважаючи на ситуацію, яка склалась на ринку основних добрив, особливу увагу приділяємо рідким комплексним добривам ФІТОСТАРТ (NPK) та МУЛЬТИСТАРТ (NPK + ME).

-Завдяки збалансованому складу, відсутності баласту та шкідливих речовин, стабільності протягом тривалого часу і дії у широкому діапазоні температур ґрунту та повітря, добрива забезпечують потужний старт для рослин, високу ефективність, технологічність застосування у порівнянні із сухими добривами, безпечність для рослин і оточуючого середовища.

Працюємо на максимальний врожай!!!

Останні новини