Компанія “Екоорганік” прийняла участь у V Національному Дні Саду

kompaniya-ekoorganik-priinyala-uchast-u-v-natsionalnomu-dni-sadu
kompaniya-ekoorganik-priinyala-uchast-u-v-natsionalnomu-dni-sadu

V Національний День Саду зібрав вражаючу кількість учасників більше 450 чоловік, які були представниками  300 сільськогосподарських підприємств.
   Цей день став концентрованим осередком  аграріїв з різних областей України, досвідчених експертів, науковців та практикуючих консультантів.
Програма заходу була поділена на теоретичну, практичну частини та виставкову зону. Таким чином, були висвітлені найбільш актуальні питання галузі, надані практичні поради і відкриті секрети ефективного ведення садівничої справи.
  Компанія “ЕКООРГАНІК” розміщувалась у виставковій зоні. На нашому стенді  був представлений весь асортимент високоякісних, інноваційних добрив для позакореневого живлення саду, а також більш детально ознайомлено з такими добривами, як: Еколайн Плодовий Хелати, Еколайн Кальцій-Бор (Хелати) Еколайн Фосфітний (К),  Грос Фосфіто-LNPK , Еколайн Мідь Хелат, Еколайн Бор Преміум,  Еколайн Залізо Хелат. Наші експерти розповіли про технології підживлення саду,  та тонкощі ефективного застосування добрив для позакореневого живлення виробництва ТОВ “ЕКООРГАНІК” на практиці для кожної групи: зерняткові, кісточкові, горіхоплідні та ягідники.

Екоорганік-надійний партнер для гарантованого врожаю

Учасники обговорили, підсумки і перспективи партнерства. Всі ділові сегменти  поєднувалися з генеральною темою -  визначити ефективні шляхи розвитку саду і сільського господарства в  цілому.
  Компанія “Екоорганік” веде свою діяльність і займає лідируючу позицію  в Україні по виробництву добрив для ефективного позакореневого підживлення і надає вагомий внесок у вирішення широкого спектру актуальних рішень підживлень та повну інформаційну базу.
    Нашими добривами для позакореневого підживлення користуються  всі прошарки агробізнесу не тільки на території україни а і за її межами, починаючи від дрібних фермерів і до великих агрохолдингів.

photo_2018-07-07_21-28-09 (2)
photo_2018-07-07_21-28-09
photo_2018-07-07_21-28-09 (3)
photo_2018-07-07_21-28-10

Останні новини