Мікродобрива Еколайн у системі передпосівного протруювання насіння ярих зернових культур

mikrodobriva-ekolain-u-sistemi-peredposivnogo-protruyuvannya-nasinnya-yarih-zernovih-kultur
mikrodobriva-ekolain-u-sistemi-peredposivnogo-protruyuvannya-nasinnya-yarih-zernovih-kultur

Ярі зернові культури – пшениця, ячмінь, овес займають менші посівні площі ніж озимі, але це не робить їх менш важливими у землеробстві нашої країни. Їх площі посіву можуть істотно зростати за умов несприятливої перезимівлі озимих, тому ці культури ще називають «страховими». Особливість технології вирощування ярих культур полягає у тому, що їх вегетаційний період значно коротший, і саме це спонукає  проводити висів як можна раніше. Ранній посів часто проводиться ще в недостатньо прогрітий ґрунт, тому проходження ключових фаз розвитку  потрапляє під дію несприятливих погодних умов. Як короткий вегетаційний період, так і вплив стрес-факторів знижують їх урожайність у порівнянні з  озимими культурами. В значній мірі нівелювати негативний вплив погодних умов на ріст і розвиток культур на ранніх фазах органогенезу та підсилити енергію росту допомагає збалансоване живлення. Чим швидше і повніше рослини розкущаться, тим вищі шанси для рослини  продуктивно використати запаси ґрунтової вологи, яка часто належить до числа лімітуючих факторів. Саме обробка насіння комплексом мікро та макро елементів одночасно з протруюванням ефективно вирішує задачу із забезпечення збалансованого живлення у фазах від проростання – до закінчення кущення. З цією метою необхідно провести передпосівну обробку насіння високоефективною композицією виробництва компанії «Екоорганік» - Еколайн Універсал Насіння Хелати  та Еколайн Фосфітний К.

Еколайн Універсал Насіння Хелати  – комплексне мікродобриво з високим вмістом азоту і калію та комплексу мікроелементів у вигляді 100% хелатів ЕДТА, підібраних у співвідношеннях необхідних активації ростових процесів у проростках  та забезпечення молодих рослин елементами мінерального живлення до початку стійкого живлення їх від власної кореневої системи.

Норма застосування - 0,5 л/т насіння.

Еколайн Фосфітний К – висококонцентроване спеціальне добриво з вмістом фосфору у формі фосфіту. Фосфор у цій формі швидко засвоюється рослиною та сприяє активації росту кореневої системи. Важливою супутньою дією фосфору у формі фосфіту є  стимуляція синтезу специфічної групи білків - фітоалексинів, які посилюють імунітет рослин та гальмують розвиток збудників хвороб рослин грибкової та бактеріальної природи.

Норма застосування – 0,5 – 0,8 л/т насіння.

Останні новини