НВП «ЕКООРГАНІК» учасник Другого Міжнародного Конгресу «Органічна Україна 2018»

nvp-ekoorganik-uchasnik-drugogo-mizhnarodnogo-kongresu-organichna-ukra-na-2018
nvp-ekoorganik-uchasnik-drugogo-mizhnarodnogo-kongresu-organichna-ukra-na-2018

З 15-16 березня, представники НВП «ЕКООРГАНІК» взяли участь у Другому міжнародному конгресі «Органічна Україна-2018», який відбувся у м. Одеса. Організатором заходу виступила Спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна», Офіс підтримки реформ при Мінагрополітики активно підтримав дану ініціативу.

Продукти компанії «ЕКООРГАНІК»

У портфелі компанії «ЕКООРГАНІК» є 6 продуктів: ЕКОЛАЙН Бор (Органічний)ЕКОЛАЙН Бор (Лайт)ЕКОЛАЙН Цинк (Хелат)ЕКОЛАЙН Залізо (Хелат)ЕКОЛАЙН Мідь (Хелат)ЕКОЛАЙН Марганець (Хелат) зареєстрованих у системі «Органік Стандарт» та мають відповідний сертифікат, тому участь у даному заході була для нас надзвичайно важливою та продуктивною.

Під час проведення конгресу «Органічна Україна 2018» наші представники мали змогу більше дізнатись про органічний рух України та його напрямки, стратегію розвитку та інновації.

Також було проведено багато зустрічей із виробниками органічної продукції, яких ми ознайомили з нашими препаратами та її перевагами при використанні у органічному землеробстві.

Як висновок можемо констатувати, що органічний рух України зміцнюється новими ідеями, технологіями, зв’язками з внутрішнім та міжнародним ринком. Висловлюємо свою вдячність організаторам та партнерам заходу! 

Останні новини