ОТП Банк пропонує агрокредити за партнерською програмою з «ЕКООРГАНІК»

ОТП Банк пропонує агрокредити за партнерською програмою з «ЕКООРГАНІК»

Відтепер клієнти можуть отримувати цільове фінансування у гривні на придбання мікродобрив ще й у Науково-виробничій компанії «ЕКООРГАНІК».

Кредити надаються на термін до 12 місяців, на строк до 6 місяців діє пільгова ставка 0,01% річних. Після завершення пільгового періоду діють базові ставки згідно з кредитною політикою банку залежно від типу застави.

Фінансування можна отримати у сумі 0,5-20 млн грн. Для кредитних лімітів до 3 млн грн можливе фінансування без застави. Разова комісія позичальника становить 1%.Серед базових вимог до позичальника – ведення профільної діяльності більше трьох сезонів та земельний банк від 200 га.

Асортимент продукції «ЕКООРГАНІК» включає в себе три лінійки добрив для позакореневого живлення рослин: "ЕКОЛАЙН", "ГРОС", "ПОЛІАКТИВ", та дві лінійки рідких стартових добрив: NPK "ФІТОСТАРТ" та NPK+ME "МУЛЬТИСТАРТ".

«Для наших клієнтів-аграріїв такі програми є вкрай важливі, особливо напередодні старту весняної посівної, адже новий партнер банку «ЕКООРГАНІК» пропонує мікродобрива. Це продукт, без якого неможливо уявити сьогоднішню аграрну сферу. Тож умови надання кредитів ми розробляли дуже ретельно, аби якомога більше клієнтів могли отримати необхідне їм фінансування», – розповів начальник відділу «Агро Фабрика» Іван Єрко.

Детальніше про партнерську програму читайте за посиланням.

Науково-виробнича компанія «ЕКООРГАНІК» спеціалізується на виробництві препаратів для сільського господарства. Основу «портфелю» продуктів компанії на сьогоднішній день становлять мікродобрива для позакореневого живлення рослин. Наукові дослідження, впровадження інноваційних та високоефективних добрив для аграрного сектору – пріоритетні напрямки діяльності компанії.

Останні новини