Передпосівна обробка насіння спеціальними добривами.

Перед сезоном посіву озимих зернових звертаємо вашу увагу на важливість обробки насіння спеціальними добривами. Цей технологічний прийом забезпечує рослину найважливішими макро- та мікроелементами у період від проростання до переходу на живлення від власної кореневої системи, а також активізує фізіологічні процеси в молодій рослині, що суттєво допомагає перенести несприятливі погодні умови та зберегти потенціал урожайності.

Аналізуючи результати застосування добрив «ЕКООРГАНІК» у 2020 2021 роках, ми черговий раз переконались у ефективності ГРОС Коренеріст і ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) для обробки насіння. Завдяки вмісту фосфору у формі фосфіту ці добрива істотно покращують захист проростків від патогенів, стимулюють розвиток кореневої системи, що за посушливих умов осені дає рослині можливість добути вологу з глибших шарів ґрунту. Біологічно активні речовини, які входять до складу композиції ГРОС Коренеріст, зменшують дію стресів на рослину та забезпечують випереджаючий ріст і розвиток. Крім того, ГРОС Коренеріст сприяє підвищенню вмісту сухої речовини, зокрема цукрів, необхідних для успішної перезимівлі рослин.

Як правило, наші партнери-агровиробники застосовують цілу схему підживлення озимих зернових добривами «ЕКООРГАНІК»: обробка насіння + одне або два позакореневих внесення у фазу кущення/ прапорцевого листка/ виходу в трубку/ колосіння. У таких випадках важко виділити роль того чи іншого добрива у кінцевому прирості врожайності. Проте результати виробничих дослідів, у яких була виключно обробка насіння ГРОС Коренеріст і ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) (без позакореневих підживлень протягом вегетації), свідчать, що отримати додаткових 5-10% врожаю завдяки саме такому технологічному прийому - цілком реально.

Останні новини