Передпосівна обробка насіння ярих зернових спеціальними добривами


Передпосівна обробка насіння спеціальними добривами – один з найефективніших способів їх застосування. Це відповідальний агротехнічний прийом, який впливає на ріст та розвиток рослин. Для ярих зернових це дуже актуально, адже на перших етапах вегетації важливо зберегти швидкі темпи наростання, щоб якомога повніше використати наявні ресурси вологи.

Найбільш ефективною для передпосівної обробки насіння є композиція ГРОС Коренеріст у дозі 1,0-1,5 л/т насіння. Вдало підібраний склад та форми активних інгредієнтів посилюють енергію росту проростка та молодої рослини (амінокислоти та фосфор у формі фосфіту), а співвідношення ауксинів та цитокінінів інтенсифікує поділ клітин меристемних тканин.
 

Обробка насіння перед посівом добривом ГРОС Коренеріст забезпечує:

- швидке наростання кореневої системи, та, як наслідок, швидше і потужніше формування надземної маси;

- підвищену стійкість до збудників хвороб;

- вищий вміст сухої речовини, зокрема цукрів.

Можливі й інші варіанти застосування спеціальних добрив виробництва «ЕКООРГАНІК». Зокрема, за умов критичного забезпечення рослин вологою добре зарекомендувала себе композиція ЕКОЛАЙН Зерновий (Хелати) 1,0 л/т + ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) 0,5 л/т насіння. За такої обробки насіння пришвидшувався розвиток кореневої та надземної частин рослин, спостерігався їх випереджаючий розвиток порівняно з контролем, що у результаті забезпечило отримання приросту врожаю.

E:\panets\PHOTO VIDEO\jumpstory-download20200310-083140.jpg

Останні новини