Передпосівна обробка ярих зернових спеціальними добривами.

Передпосівна обробка насіння ярих зернових спеціальними добривами.

У сучасних умовах господарювання ярі зернові культури хоч і менш поширені, але все ж відносяться до провідних сільськогосподарських культур, які мають важливе продовольче, кормове та експортне значення.Отримання високої урожайності доброї якості ярих зернових культур не просте завдання для агрономів, а особливо у сезоні 2023. Високі ціни на добрива та ЗЗР навесні будуть серйозним обмежуючим фактором, а тому використання всі можливих засобів підвищення врожаю актуальне як ніколи.

Передпосівна обробка насіння спеціальними добривами одночасно з ЗЗР - відповідальна процедура, яка впливає на ріст та розвиток рослин. Вона належить до найбільш ефективних способів їх застосування. Для ярих зернових це дуже важливо, адже на перших етапах росту і розвитку важливо зберегти швидкі темпи наростання, щоб як можна ефективніше використати наявні ресурси вологи та зменшити негативний вплив бур'янів посиливши конкурентну здатність культурних рослин.

Найбільш ефективною для передпосівної обробки насіння є композиція ГРОС Коренеріст у дозі 1,0 л/т + ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) 0,5л/т насіння.

Вдало підібраний склад та форми активних інгредієнтів посилює енергію росту проростка та молодої рослини (амінокислоти та фосфор у формі фосфіту), а співвідношення ауксинів та цитокінінів – інтенсифікує поділ клітин меристемних тканин. Обробка насіння перед посівом добривом ГРОС Коренеріст + ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) забезпечує:

- швидке наростання кореневої системи, та як наслідок, швидше і потужніше формування надземної маси;

- посилення темпів засвоєння вуглецю в процесі фотосинтезу;

- підвищену стійкість до збудників хвороб;

- вищий вміст сухої речовини, зокрема цукрів, що позитивно впливає на формування врожаю.

Останні новини