ПЕРШЕ ПОЗАКОРЕНЕВЕ ПІДЖИВЛЕННЯ ОЗИМИХ ЗЕРНОВИХ НАВЕСНІ 2022.

Період від відновлення вегетації до початку виходу в трубку, надзвичайно важливий у рості і розвитку озимих зернових. За нестійкої погоди, яка спостерігається у березні та на початку квітня, рослини можуть перебувати у стресових умовах через неможливість засвоювати в достатній кількості фосфор з холодного грунту. В цей час рослини зернових культур формують важливі елементи продуктивності, тому від того в яких умовах ці процеси протікають, залежить рівень врожаю.

У зв'язку з викладеним вище для першого позакореневого підживлення озимих зернових фосфітні продукти поза конкуренцією, вони забезпечують:

  • Усунення проявів дефіциту фосфору;
  • Посилення росту вторинної кореневої системи;
  • Стримують розвиток хвороб рослин;
  • Посилюють динаміку наростання вегетативної частини рослин – основу майбутнього врожаю;
  • Активують роботу фотосинтетичного апарату рослин ;
  • Збільшення об'ємів засвоєння вуглецю в процесі фотосинтезу – прямий шлях до зростання маси та якості врожаю.

Отже, позакореневе внесення фосфору у формі фосфіту, який швидко засвоюється рослинами навіть за відносно низьких температур, коли фосфатна форма недоступна , сприяє інтенсивному наростанню кореневої системи, стримує розвиток збудників хвороб та посилює ефективність процесу фотосинтезу, в кінцевому підсумку підвищує рівень врожайності.

На весну 2022 року, зважаючи на погодні умови та стан розвитку рослин з урахуванням результатів практичного застосування у минулому році, рекомендуємо:

  1. На посівах, де стан рослин в цілому задовільний та відсутні прояви стресу, перше позакореневе підживлення провести ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) в нормі 1,0 – 1,5 л/га.
  2. На площах, де встановлено дефіцит окремих елементів живлення, підживлення провести баковою сумішшю ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) – 1,0 – 1,5 л/га + ЕКОЛАЙН Зерновий (Хелати), або ЕКОЛАЙН Магній (Хелати) – 1,0 – 1,5 л/га. У випадку дефіциту міді, марганцю, цинку, заліза – Хелатними добривами з максимальним вмістом потрібного елемента у дозах від 0,5 до 1,5 л/га.
  3. На площах з слабкорозвиненими рослинами та тими, що перебувають у стані стресу - у перше підживлення краще використовувати ЕКОЛАЙН Фосфітний (К-Аміно) у дозах – 1,0 – 1,5 л/га.

Останні новини