Перше позакореневе підживлення сої

Перше позакореневе підживлення сої

Врожайність сої залежить від збалансованого мінерального живлення та надійного захисту від бур'янів та хвороб. Нагадуємо про застосування спеціальних добрив у технології вирощуванні цієї важливої культури.

Завдяки симбіозу з бульбочковими бактеріями процес азотфіксації розпочинається у фазі двох трійчастих листків і триває впродовж усієї вегетації. Це дозволяє рослинам отримати азот з атмосфери для формування власного врожаю та залишити частину його в ґрунті для наступної культури.

Процес засвоєння азоту значною мірою залежить від рівня забезпечення молібденом, оскільки цей елемент є складовою частиною ферментів, відповідальних за процеси перетворень форм азоту в рослині. Тому важливим є достатнє живлення рослин сої молібденом у період протікання процесу азотфіксації.

Дефіцит молібдену найчастіше проявляється на легких ґрунтах та на підкислених ґрунтових відмінах на сірих лісових та чорноземних ґрунтах. Щоб вирішити цю проблему компанія «ЕКООРГАНІК» пропонує використовувати мікродобриво ЕКОЛАЙН Молібден (Комплексний) у дозі 0,5 – 1,0 л/га для позакореневого підживлення бобових від фази 2–х справжніх листків до бутонізації.

У цей же період важливо простимулювати ріст кореневої системи та підвищити стійкість рослин до хвороб шляхом додавання до бакової суміші добрива ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) у дозі 1,0 – 1,5 л/га.

Останні новини