Підготовка насіння озимих зернових до посіву

Підготовка насіння озимих зернових до посіву

Планування врожаю озимих зернових майбутнього року починається з вибору насіння. Саме цій групі культур буває найважче витримати погодні негаразди, тиск шкідників та хвороб. Тому важливо не лише вибрати оптимальний сорт (чи навіть гібрид), але й забезпечити надійний технологічний супровід у період від проростання насінини до початку весняного відновлення вегетації. У цій системі не останнє місце належить передпосівній обробці насіння композиціями, що містять елементи живлення та стимулятори росту. Такий технологічний прийом забезпечує рослину найнеобхіднішими біологічно активними речовинами у період від проростання до переходу на живлення від власної кореневої системи, а також активізує фізіологічні процеси в молодій рослині, що суттєво допомагає перенести несприятливі погодні умови та зберегти потенціал урожайності.

Багаторічні польові випробування, проведені фахівцями компанії «ЕКООРГАНІК», дали можливість визначити найбільш ефективні схеми застосування спеціальних добрив для передпосівної обробки насіння. Аналізуючи результати польових дослідів, ми черговий раз переконались у ефективності ГРОС Коренеріст і ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) для обробки насіння. Завдяки вмісту фосфору у формі фосфіту ці добрива істотно покращують захист проростків від патогенів, стимулюють розвиток кореневої системи, що за посушливих умов осені дає рослині можливість добути вологу з глибших шарів ґрунту. Біологічно активні речовини, які входять до складу композиції ГРОС Коренеріст, нівелюють негативний вплив стресів на рослину та забезпечують випереджаючий ріст і розвиток, що дуже важливо в існуючих реаліях.

Дуже часто провести посів в оптимальні строки практично не можливо, разом з цим важливо отримати сходи, які здатні витримати осінні погодні умови та зимові відлиги і при цьому мати ресурси для весняного відновлення вегетації. Підготовка насіння до посіву з використанням ГРОС Коренеріст повною мірою вирішує ці завдання, оскільки сприяє підвищенню вмісту сухої речовини, зокрема цукрів, необхідних для успішної перезимівлі рослин.

  Результати виробничих випробувань, у яких використовувалась лише обробка насіння ГРОС Коренеріст і ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) (без позакореневих підживлень протягом вегетації), свідчать, що отримати додаткових 5-10% врожаю завдяки саме такому технологічному прийому - цілком реально!

E:\panets\РОЗСИЛКИ\5.11.2020.jpg

 

СТОВ «Правда» Кіровоградська обл. Проміжні обліки 05.11.2020.

К – контроль без обробки насіння

Варіант 1 –ГРОС Коренеріст 1,0 л/т + ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) 1,0 л/т

Результати урожайності озимої пшениці:

Контроль – 48,0 ц/га, Варіант 1 – 52,0 ц/га

Останні новини