Підживлення озимих зернових у фазу трубкування.

Підживлення озимих зернових у фазу трубкування.

– Для зернових культур період від початку виходу в трубку належить до найбільш критичних у формуванні майбутнього врожаю зерна. В цей час активізується ріст кореневої системи, відбувається активне формування фотосинтетичної поверхні та посилення засвоєння вуглецю і починається розвиток генеративної частини врожаю.

– Тривала дощова погода і дефіцит тепла у більшості регіонів в певній мірі вплинула на ріст і розвиток рослин, а також шкодочинних об’єктів: бур’янів, збудників хвороб та шкідників. Без застосування інтегрованого захисту посівів не обійтись. Інтенсивний ріст та розвиток рослин потребує збалансованого мінерального живлення. Щоб створити рослині сприятливі умови живлення для їх розвитку варто до бакової суміші ЗЗР додати спеціальні добрива.

Зокрема для повноцінного засвоєння азоту потрібне збалансоване живлення іншими елементами в тому числі марганцем, магнієм сіркою та міддю, а для стримування розвитку хвороб кореневої системи та листків у додаток до фунгіцидів фосфор у формі фосфіту.

Спираючись на багаторічні результати випробувань в усіх грунтово-кліматичних зонах виходячи з фактичного стану посівів пропонуємо:

для позакореневого підживлення – ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) 1,0 – 1,5 л/га + ЕКОЛАЙН Магній (Хелати) 1,0 л/га для активації росту кореневої системи, стримування розвитку хвороб, що актуально навесні цього року та забезпечення ключовими макро і мікроелементами.

Останні новини