Підживлення плодових і ягідних культур після збору врожаю

Для того щоб щороку отримувати високий врожай плодових і ягідних культур, рослини слід забезпечувати оптимальним рівнем макро- та мікроелементів упродовж усього вегетаційного періоду.

Особливе значення мають позакореневі підживлення в кінці сезону вегетації - після збору врожаю. Чому це потрібно робити? - Плодові і ягідні культури починають формувати врожай наступного року в другій половині вегетаційного періоду, коли відбувається закладання плодових бруньок. Тому садівники після збору урожаю проводять профілактичну обробку дерев та кущів проти хвороб та підживлюють ключовими елементами мінерального живлення, які потрібні як у поточному році, так і після весняного відновлення вегетації:

  • Найчастіше з цією метою застосовують препарати МІДІ, якщо вміст цього елементу в ґрунті не перевищує допустимих концентрацій.
  • За достатнього вмісту міді в ґрунті для профілактики хвороб застосовують спеціальні добрива з ФОСФОРОМ У ФОРМІ ФОСФІТУ у підвищених дозах. Особливо популярні такі добрива в Європі - їх ефективність доведена на практиці як в умовах жаркого клімату Іспанії, Італії, так і в країнах з помірним кліматом (Німеччина, Польща, Прибалтійські країни).
  • Достатнє БОРНЕ ЖИВЛЕННЯ рослин восени забезпечує накопичення пластичних речовин (значний відсоток яких складають цукри), що покращує морозостійкість, стійкість до весняних заморозків та сприяє нормальному розвитку майбутньої квітки.

    Враховуючи зарубіжний досвід підживлення плодових і ягідних культур та результати застосування добрив в Україні, компанія «ЕКООРГАНІК» рекомендує для осіннього внесення такі бакові суміші:

  • за недостатнього вмісту міді:

                     ЕКОЛАЙН Мідь (Хелат) 2,0 – 3,0 л/га + ЕКОЛАЙН Бор (Органічний) 1,0 л/га;

  • за достатнього вмісту міді:

                    ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) 2,0 – 4,0 л/га + ЕКОЛАЙН Бор (Органічний) 1,0 л/га.

E:\panets\ФОТО ВІДЕО\КУЛЬТУРИ\яблуко\apple-trees-128641-3556727.jpg

 

Останні новини