ПІДЖИВЛЕННЯ ПОСІВІВ ОЗИМОГО РІПАКУ НА ПОЧАТКУ ЦВІТІННЯ

ПІДЖИВЛЕННЯ ПОСІВІВ ОЗИМОГО РІПАКУ НА ПОЧАТКУ ЦВІТІННЯ

Погода навесні цього року не надто сприятлива для вирощування озимих культур. Внаслідок холодного затяжного періоду рослини озимого ріпаку в більшості регіонів перебувають в стресі, що може негативно позначитися на величині майбутнього врожаю.

Високі ціни на азотні добрива змусили виробників знизити дози азотних добрив, що вже негативно проявляється на окремих площах. Зокрема рослини через нестачу азоту, а часто і вологи відстають в рості, мають візуальні прояви нестачі азоту у вигляді посвітління листків, їх деформації. На стеблах є прояви розтріскування епідермісу, що буде сприяти проникнення в рослини збудників хвороб: сірої гнилі, фомозу.

По мірі підвищення температур більш активними стануть шкідники, тому задля збереження врожаю прийдеться застосовувати інсектициди та фунгіциди.

Що рекомендує у цей період компанія «ЕКООРГАНІК»? Виходячи з умов що склались та з урахуванням результатів успішних багаторічних випробувань на полях наших партнерів рекомендуємо не забути посилити живлення рослин бором та фосфором у формі фосфіту одночасно з внесенням ЗЗР. Оптимальне поєднання ЕКОЛАЙН Бор (Органічний) або ЕКОЛАЙН Бор (Преміум) 0,5 л/га + ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) 1,0 л/га.

Останні новини