Позакореневе підживлення баштанних культур у 2021 році

Сезон 2021 для баштанних почався не дуже вдало через нестачу тепла та проливні дощі. Деякі площі під кавунами та динями довелося пересівати. Зараз, щоб наздогнати темпи наростання та захистити рослини від найбільш шкодочинних об’єктів, важливо поєднати систему хімічного захисту з ефективним позакореневим підживленням рослин.

Для кавуна важливо сформувати потужну кореневу систему, яка забезпечить надземну частину рослини всім необхідним для отримання запланованого врожаю. З цією метою рекомендуємо проводити позакореневі підживлення добривом ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) у нормі 1,5 л/га два – три рази з інтервалом 2 – 3 тижні. Ця композиція містить фосфор у формі фосфіту, який стимулює розвиток кореневої системи і рослини в цілому та стримує розвиток грибів класу ооміцети, які сильно пошкоджують як кавуни, так і дині. Ураження рослин борошнистою росою істотно знижує врожай та його якість.

Баштанні вирощують переважно на ґрунтах легкого гранулометричного складу, які мають низький вміст кальцію, магнію та інших мікроелементів. З метою усунення їх дефіциту рекомендуємо в період від початку зав’язування перших плодів і до останньої обробки ЗЗР додавати у бакову суміш ЕКОЛАЙН Магній (Хелати) 1,0 л/га + ЕКОЛАЙН Кальцій-Бор (Хелати) 1,5 л/га.

Останні новини