Позакореневе підживлення кукурудзи перед цвітінням

pozakoreneve-pidzhivlennya-kukurudzi-pered-tsvitinnyam
pozakoreneve-pidzhivlennya-kukurudzi-pered-tsvitinnyam

За результатами спостережень з 5 – 7 липня цього року у посівах кукурудзи розпочнеться друга яйцекладка кукурудзяного стеблового метелика - одного з найбільш шкодочинних об’єктів цієї культури. Через 10 – 12 днів почнеться масове відродження личинок. Зважаючи на це, ентомологи рекомендують провести обробку посівів кукурудзи у цей період інсектицидами. Інсектициди добре поєднуються зі спеціальними добривами у баковій суміші, тому є можливість провести підживлення кукурудзи необхідними елементами залежно від стану рослин.

У цей період, як правило, на кукурудзі проявляються 3 основні проблеми живлення:

Перша – прихований дефіцит бору. Його нестача проявляється у вигляді череззерниці, яка є наслідком недостатньої життєздатності пилкових зерен. Проблема легко усувається шляхом позакореневого підживлення рослин спеціальними добривами ЕКОЛАЙН Бор (Органічний), або ЕКОЛАЙН Бор (Преміум) у дозах 0,5 – 1,0 л/га. Підживлення бором у цей період сприяє накопиченню цукрів - одного з основних будівельних матеріалів у рослині.

Друга проблема – дефіциту калію. Проявляється візуально у вигляді спочатку посвітління країв листкової пластинки, а потім засихання і всього листка. Спостерігається спочатку на нижніх листках, а потім поширюється і на листки наступних ярусів – відповідно, серйозно знижується потенціал урожайності рослини. Призупинити усихання листків можна за допомогою позакореневого підживлення спеціальним добривом ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) у дозі 1,0 – 1,5 л/га.

Третя проблема – прихований дефіцит мікроелементів та калію. Для цього рекомендуємо використовувати комплексне добриво ЕКОЛАЙН Кукурудзяний (Хелати) у дозі 1,0 – 2,5 л/га.

   E:\panets\розсилки\Фото221.jpg   

   E:\panets\розсилки\Фото234.jpg

   E:\panets\розсилки\Фото243.jpg

 

Останні новини