Позакореневе підживлення огірків 2022

Огірки – улюблений овоч, який чудово росте у всіх ґрунтово-кліматичних зонах за умов дотримання технології вирощування. Для отримання високого врожаю необхідно вносити в ґрунт відповідні кількості органічних і мінеральних добрив. Окрім того, слід проводити корекцію живлення впродовж вегетації у критичні фази росту і розвитку рослин огірків.

Найважливішими є такі періоди мінерального живлення культури:

- Фаза 2 – 3 справжніх листків. Починає формуватися коренева система і рослини потребують фосфору. Оскільки в цей же час починається активний розвиток борошнисто-росяних грибів, які є вкрай шкодочинними для огірків, необхідно провести позакореневе підживлення фосфором у формі фосфіту. Наша рекомендація - ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) у дозі 1,5 – 2,0 л/га.

- Період активного росту, бутонізації і цвітіння. Рослина формує велику кількість квіток – отже, важливим є забезпечення бором та іншими мікроелементами для регулювання процесів цвітіння і фотосинтезу. Ми рекомендуємо внести ЕКОЛАЙН Бор (Преміум) 2,0 л/га за два-три прийоми з додаванням комплексу мікроелементів ЕКОЛАЙН Магній (Хелати) або ЕКОЛАЙН Зерновий (Хелати) по 1,0 л/га.

- Початок збору врожаю. Період плодоношення огірків розтягнутий у часі. Щоб підтримати формування квіток та, відповідно, плодів, після першого збору врожаю рекомендуємо провести 2-3-кратне позакореневе підживлення баковою сумішшю ЕКОЛАЙН Бор (Органічний) 1,0 л/га + ГРОС Квіцеліум 1,0 л/га.

Наведена схема актуальна також і для насінницьких посівів огірків.

 

Останні новини