Позакореневе підживлення цукрових буряків 2021

Погодні умови весни 2021 року були доволі несприятливі для цукрових буряків, а тому спостерігаємо певне відставання рослин у рості і розвитку. Через прохолодну погоду з сильними дощами існує небезпека прояву стресів різної природи, а також очікується високий тиск хвороб коренів і листя протягом квітня-травня.

фото-демо поле

Значною мірою покращити ситуацію можемо шляхом застосування спеціальних добрив для корекції умов живлення. Для допомоги рослинам у фазу до змикання листків у рядку рекомендуємо позакореневе підживлення добривами з вмістом амінокислот:

  • за прояву стресу від дії ЗЗРЕКОЛАЙН Фосфітний (К-Аміно) 1,0 – 1,5 л/га;
  • при температурних стресахЕКОЛАЙН Універсал Ріст (Аміно) 1,0 л/га;
  • із борних добрив у цей період також краще використовувати такі, що містять амінокислоти, – ЕКОЛАЙН Бор (Преміум) 1,0 л/га.

Для другої половини вегетаційного періоду цукрових буряків компанія «ЕКООРГАНІК» пропонує таку програму позакореневого підживлення:

Змикання листків у рядку – до змикання у міжряддях: для посилення процесів накопичення цукрів, недопущення прояву фізіологічних хвороб - ЕКОЛАЙН Бор (Преміум) 1,5 л/га + ЕКОЛАЙН Мідь (Хелат) 0,5 л/га.

Після змикання міжрядь: для підвищення стійкості рослин до хвороб та посилення процесу фотосинтезу - ЕКОЛАЙН Магній (Хелати) 2,0 л/га + ГРОС Фосфіто-NP 1,5 л/га.

Остання обробка фунгіцидами: для підвищення цукристості, посилення синтезу та відтоку цукру в коренеплід, поліпшення технологічної якості цукросировини - ЕКОЛАЙН Фосфітний (К-Аміно) 1,5-2,0 л/га.

зразки буряків

Цукрові буряки: К – контроль (схема господарства), 1: 4-5 пар листків – ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) 1,0 л/га + ЕКОЛАЙН Універсал Ріст (Аміно) 1,0 л/га. ТОВ «Агропродсервіс», Тернопільська обл., 10.06.2020

Останні новини