ПОЗАКОРЕНЕВЕ ПІДЖИВЛЕННЯ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ 2022

Цукрові буряки – культура, що вирощується всього лише два століття. Однак, завдяки успіхам селекціонерів, вона має високий потенціал продуктивності, а тому потребує інтенсивних технологій вирощування. Удобрення культури - одна з найважливіших складових технології. Оптимальне мінеральне живлення цукрових буряків вимагає внесення основних добрив, системи позакореневих підживлень та корекції живлення упродовж вегетації відповідно до умов, що складаються на полях.

Погодні умови останніми роками рідко бувають повністю сприятливими для росту і розвитку культури, що накладає певний відбиток і на мінеральне живлення рослин. Цукрові буряки особливо страждають від забур'яненості на ранніх фазах розвитку, а тому можливі прояви фітотоксичності після внесення гербіцидів. З мінеральним живленням пов'язана не тільки продуктивність рослин, а й їх здоров'я, від чого в подальшому залежить якість цукросировини. Незбалансоване удобрення є однією з причин прояву хвороб коренів і листя.

Для недопущення прояву дефіциту ключових елементів живлення у другій половині вегетаційного періоду цукрових буряків компанія «ЕКООРГАНІК» пропонує таку програму позакореневого підживлення:  

Змикання листків у рядку – до змикання у міжряддях: для посилення процесів накопичення цукрів, недопущення прояву фізіологічних хвороб - ЕКОЛАЙН Бор (Преміум) 1,5 л/га + ЕКОЛАЙН Мідь (Хелат) 0,5 л/га.

Після змикання міжрядьдля підвищення стійкості рослин до хвороб та посилення процесу фотосинтезу -  ЕКОЛАЙН Магній (Хелати) 2,0 л/га + ГРОС Фосфіто-NP 1,5 л/га.

Остання обробка фунгіцидамидля підвищення цукристості, посилення синтезу та відтоку цукру в коренеплід, поліпшення технологічної якості цукросировини - ЕКОЛАЙН Фосфітний (К-Аміно) 1,5-2,0 л/га.

 

Останні новини