ПРАВИЛЬНИЙ АНТИСЕПТИК ЗА СПРАВЕДЛИВОЮ ЦІНОЮ!

НОВИНКА ВІД КОМПАНІЇ «ЕКООРГАНІК»

«Мити руки» - одна з ключових рекомендацій для того, щоб уникнути або принаймні знизити ризик зараження COVID19. Якщо ж немає такої можливості, слід використовувати «антисептик» з високим вмістом спирту для обробки шкіри рук. Відтепер придбати такий засіб ви можете і в компанії «ЕКООРГАНІК». На нашому заводі ми розпочали виробництво дезінфекційного засобу для обробки рук SEP TOP (E) 80%. До складу його входять виключно компоненти, рекомендовані ВООЗ*: спирт (80%), гліцерин та пероксид водню.

SEP TOP (E) 80% можна використовувати не тільки в умовах поширення вірусу COVID19, але й у будь яких ситуаціях, де вкрай необхідно дотримуватись санітарно-гігієнічних норм і правил (дезінфекція рук працівників та пацієнтів медичних установ, працівників закладів громадського харчування та торгівлі, в домашніх умовах при догляді за хворими, немовлятами, людьми похилого віку тощо).

SEP TOP (E) 80% – універсальний і безпечний засіб, проте перед застосуванням обов’язково ознайомтесь з інструкцією на етикетці.

SEP TOP (E) 80% випускається в каністрах 1 л і 20 л.

Замовити SEP TOP (E) 80% ви можете за телефоном +38 (067) 469-75-19 або електронною поштою ecoorganic@ukr.net.

Будьте здорові, мийте та дезінфікуйте руки, якщо можете - залишайтесь вдома, бережіть себе та своїх близьких!

Якість «ЕКООРГАНІК» для вашого здоров’я і безпеки!

*Рекомендації Всесвітньої організації з охорони здоров’я (ВООЗ) щодо рецептури антисептика для обробки рук:

Компоненти (об’ємні відсотки):

- Етанол 80% або ізопропиловий спирт 75%
- Гліцерин 1,45%
- Перекис водню 0,125%
- Стерильна дистильована або кип’ячена охолоджена вода

Спирт: антисептичний компонент.

Гліцерин: використовується як зволожувач шкіри – недорогий, широкодоступний компонент, який розчиняється у воді і в спирті, не підвищує токсичність і не викликає алергію.

Перекис водню: використовується для інактивації мікробних спор, які контамінують розчин чи ємність для зберігання. Не є активною речовиною для знезараження рук.

Будь-яка інша добавка повинна мати чітке маркування і не повинна бути токсичною при випадковому ковтанні. Додавання ароматичних речовин або барвників НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ через ризик алергічних реакцій!

Останні новини