Рекомендації з обробки насіння 2021

«Передпосівна обробка насіння спеціальними добривами – один із найефективніших способів їх застосування» - із цим висловом важко посперечатись, адже рівномірні, швидкі та здорові сходи - це один з ключових кроків до отримання високого врожаю. Саме тому сьогодні хочемо розповісти про унікальне рідке добриво – стимулятор росту кореневої системи ГРОС Коренеріст!

Завдяки комплексному впливу ефективних компонентів це добриво забезпечує ряд переваг порівняно з необробленим насінням:

- швидше наростання кореневої системи, та, як наслідок, швидше і потужніше формування надземної маси;

- підвищену стійкість до збудників хвороб;

- вищий вміст сухих речовин, зокрема цукрів;

- як результат – підвищення рівня урожайності.

Рекомендована норма для обробки насіння - 1,0-1,5 л/т. Найкращий результат досягається при поєднанні добрив ГРОС Коренеріст та ЕКОЛАЙН Фосфітний (К).

Компанія «ЕКООРГАНІК» уже декілька років проводить польові досліди із застосуванням ГРОС Коренеріст та ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) для обробки насіння, з якими ви можете ознайомитись за посиланням https://ecoorganic.ua/downloads

У ході проведення таких дослідів відбір зразків рослин перед входом в зиму та проміжні обліки показали, що рослини з варіанту, обробленого добривами «ЕКООРГАНІК», істотно відрізнялись за біометричними показниками та рівнем розвитку кореневої системи та надземної частини (на фото – варіант 2). Позитивний ефект від передпосівної обробки насіння зберігався впродовж усього періоду вегетації.

У виробничих випробуваннях 2020 року в різних ґрунтово-кліматичних умовах застосування лише передпосівної обробки насіння озимої пшениці забезпечило такі результати:

- у центральному регіоні (Кіровоградська область) – приріст урожайності 3,4 ц/га, що, за мінусом затрат на добрива, склало 1840 грн/га чистого прибутку;

- на півночі Волинської області додатково отримали 4,0 ц/га (2220 грн/га);

- на півдні Рівненської області (на карбонатних ґрунтах) – плюс 5,3 ц/га (2979 грн/га).

На фото – проміжні обліки з досліду в ТОВ «П’ятидні» Волинська обл.:

К – контрольна ділянка;

1 – обробка насіння добривами інших компаній;

2 – ГРОС Коренеріст 1,0 л/т + ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) 0,5 л/т).

Дати обліків - 20.03.2020, 18.05.2020.

 

seeds-photo-ecoorganic

seeds2-photo-ecoorganic

 

 

Останні новини