Рідкі стартові добрива «ЕКООРГАНІК»

Внесення рідких стартових добрив одночасно з посівом – випробувана та ефективна схема локального удобрення! Цей тренд особливо популярний у країнах з високим рівнем розвитку аграрних технологій. З допомогою стартових добрив у поєднанні з мікродобривами можна створити «сприятливу зону» навколо насінини та забезпечити комфортні умови живлення ключовими елементами. Особливої актуальності використання рідких добрив набуває в умовах нестачі вологи, які в нашій країні складаються практично щороку. Тривалі та прохолодні весни вже стають нормою для кліматичних умов України. Температура ґрунту в цей період суттєво обмежує засвоєння фосфору, особливо в критичні фази розвитку.

Рідкі стартові добрива виробництва ТОВ «ЕКООРГАНІК» повністю відповідають потребам рослин у період формування та розвитку кореневої системи на початкових етапах росту. На сезон 2021/2022 ми пропонуємо 7 марок стартових NPK добрив із лінійки ФІТОСТАРТ та 7 продуктів лінійки МУЛЬТИСТАРТ, які містять NPK і мікроелементи, критично важливі для тієї чи іншої культури.

Лінійка МУЛЬТИСТАРТ є потужним інструментом, який забезпечує рослинам динамічний старт та можливість сформувати більш ефективну кореневу систему. Застосування композицій цієї лінійки дозволяє культурним рослинам у повній мірі використати наявну весняну вологу та збалансоване за всіма елементами живлення. Цей додатковий технологічний прийом забезпечує відчутний приріст врожаю та є високоприбутковим з точки зору економічної ефективності.

Звертаємо вашу увагу, що лінійка МУЛЬТИСТАРТ є унікальною на ринку України, оскільки поєднує технологічність стартових добрив з ефективністю і якістю хелатних композицій «ЕКООРГАНІК»!

Для замовлення звертайтеся до дистриб’юторів або у комерційний відділ компанії «ЕКООРГАНІК»!

 

Завантажити каталог -->>

Останні новини