Спеціальні добрива для обробки насіння ячменю

У зв’язку з прогнозованим збільшенням посівних площ ярого ячменю в 2021 році звертаємо вашу увагу на важливість обробки насіннєвого матеріалу цієї культури спеціальними добривами.

Для ячменю, особливо ярого, украй необхідно забезпечити швидкий потужний старт, щоб рослини змогли використати запаси ґрунтової вологи. Відставання посівів у рості до початку виходу в трубку з високою ймовірністю призведе до того, що висота рослин та розвиток листків будуть недостатніми для формування високого рівня врожайності. Запобігти цьому, посилити ростові процеси зернових культур, а особливо ярого ячменю, на ранніх етапах онтогенезу можна завдяки обробці насіння спеціальними добривами (одночасно з протруюванням). Для цієї мети оптимально підходить композиція ГРОС Коренеріст 1,0 л/т + ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) 0,5 л/т насіння. 

Завдяки ефективному поєднанню елементів живлення (у т.ч. фосфору в формі фосфіту), амінокислот та фітогормонів ГРОС Коренеріст і ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) забезпечують дружні здорові сходи, випереджаючий розвиток кореневої системи і надземної частини рослин, тим самим створюючи передумови для отримання високого врожаю зерна.

Останні новини