Участь в агропромисловій виставці «AgroExpo 2019»

uchast-v-agropromislovii-vistavtsi-agroexpo-2019
uchast-v-agropromislovii-vistavtsi-agroexpo-2019

Компанія «ЕКООРГАНІК» черговий раз взяла участь в агропромисловій виставці «AgroExpo» у м. Кропивницький, яка стала одним із найбільших майданчиків для демонстрації обладнання і технологій для аграріїв. 

На виставці були представлені сучасні розробки для технічної і технологічної модернізації сільського господарства, продукція сільгосп-товаровиробників та переробників, сільгосптехніка, інноваційні, енергоефективні та ресурсозберігаючі технології.

Компанія “ЕКООРГАНІК” щорічно бере участь у цьому заході і рада позиціонувати себе  одним з найкращих виробників добрив для позакореневого живлення. На  нашому  стенді були представлені високоякісні спеціальні добрива і комплексні технологічні рішення для передпосівної обробки насіння, позакореневого підживлення рослин та стартові комплексні NPK добрива. Ми щороку представляємо нові продукти або лінійки добрив, а також більш вдосконалені схеми підживлення, перевірені на практиці. 

Ми були раді зустріти численних задоволених клієнтів, які роками користуються добривами «ЕКООРГАНІК» і отримують додатковий врожай і, відповідно, прибуток. Впевнені, що наші добрива послужать успішним інструментом для вдосконалення технологій вирощування і підвищення врожайності і якості продукції. 

Бажаємо Вам досягнення намічених цілей з надійними партнерами!  

З повагою, ТОВ «ЕКООРГАНІК»

10_1
19_1
9_1
15_1
4_1
1_1
11_1
17_1
8_1
2_1
13_1
3_1
14_1
7_1
18_1

Останні новини