Як підвищити родючість грунтів. Ефективні мікродобрива

yak-pidvischiti-rodyuchist-gruntiv-efektivni-mikrodobriva
yak-pidvischiti-rodyuchist-gruntiv-efektivni-mikrodobriva

Назва ґрунту часто відповідає його забарвленню. Наприклад, чорноземи мають майже чорне забарвлення. Чорноземи сформувалися в степах, де багато трав’янистих рослин. Надземні частини цих рослин відмирають щорічно, а їхні рештки перетворюють на гумус комахи, черви та ґрунтові бактерії. Цей ґрунт містить найбільшу кількість гумусу і утворює шар товщиною до 150 см. Сірі лісові ґрунти сформувалися там, де раніше були ліси. Вони містять меншу кількість перегною, тому мають світліше забарвлення. Їхній родючий шар сягає 100 см.
Найбільшим багатством України є чорноземи. Саме ці ґрунти забезпечують високі врожаї сільськогосподарських культур, найважливішими з яких є зернові: пшениця, жито та інші. Чорноземи та сірі лісові ґрунти складаються з невеличких грудочок, тому добре пропускають воду та повітря, створюючи сприятливі умови для розвитку рослин.
Саме ці типи ґрунтів є найпоширенішими в Україні. Для того, щоб родючість ґрунтів не зменшувалася, необхідно вносити ті речовини, які були вилучені рослинами. З цією метою в ґрунт додають добрива. Саме універсальними та багатокомпонентними мікродобривами вважаються продукти Фертімікро та Фертімікро Mg.

Фертімікро — збалансований продукт з мікроелементами, схелатованими глюконовою кислотою, ЕДТА і ДТПА. Ці хелатуючі агенти захищають мікроелементи від хімічної взаємодії з іншими компонентами. Можна використовувати на ґрунтах з різним рН (від 4 до 9). Можливе використання в гідропоніці та позакоренево. Доза застосування становить 100-300 мл / 100 л води.

Фертімікро Mg – збалансований продукт, що корегує нестачу магнію та інших важливих мікроелементів. Завдяки мікроелементам в хелатній формі його можна використовувати в різному діапазоні рН ( від 3,5 до 9), як для передпосівної обробки насіння, позакореневого (листкового) підживлення, і для систем крапельного зрошення (фертигація) відкритого та закритого ґрунту. Доза застосування становить 150-300 мл / 100 л води.

Останні новини