ЯК ПІДВИЩИТИ УРОЖАЙНІСТЬ ОЗИМОЇ ПШЕНИЦІ ЗА ДОПОМОГОЮ ДОБРИВ «ЕКООРГАНІК"?

 Аналізуємо ефективність застосування добрив «ЕКООРГАНІК» на посівах озимої пшениці в 2021 році:

Усі схеми підживлення традиційно включали бестселер «ЕКООРГАНІК» для обробки насіння – ГРОС Коренеріст (1,0-1,5 л/т), переважно у комбінації з ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) 0,5-1,0 л/т. Упродовж вегетації, починаючи від фази кущення до колосіння, застосовували три найбільш ефективних продукти для зернових культур: ЕКОЛАЙН Фосфітний (К), ЕКОЛАЙН Магній (Хелати), ЕКОЛАЙН Зерновий (Хелати).

У результаті обробки насіння добривами ГРОС Коренеріст і ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) було отримано дружні, вирівняні сходи, добре розвинену кореневу систему, більш інтенсивний ріст і розвиток рослин на початкових стадіях, вищий коефіцієнт кущення. Застосування ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) у фазу кущення - виходу в трубку допомогло отримати здорові рослини і покращити процеси живлення та засвоєння азоту і фосфору. Комплексні добрива ЕКОЛАЙН Магній (Хелати) і ЕКОЛАЙН Зерновий (Хелати) забезпечили рослини пшениці необхідними мікроелементами, сприяли інтенсивнішому протіканню процесу фотосинтезу, що дозволило отримати більший і краще виповнений колос.

Приріст урожайності на виробничо-випробувальних посівах склав від 2,4 ц/га (де була тільки обробка насіння) до 9,7 ц/га. Середній приріст - 5,1 ц/га або ж 2,5 тис. грн додаткового прибутку на гектар!

Шукаєте ефективну схему підживлення озимої пшениці? – звертайтеся до «ЕКООРГАНІК»!

,

E:\panets\РОЗСИЛКИ\оз.пшениця 2021\салій.jpg

E:\panets\РОЗСИЛКИ\оз.пшениця 2021\ольга.jpg

E:\panets\РОЗСИЛКИ\оз.пшениця 2021\паек.jpg

Останні новини